Život je jako bonboniéra - nikdy nevíš, co ochutnáš...

Alexa Vega

20. června 2009 v 22:42 | Míšalka :o) |  Celebrity

Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 20
Datum narození: 27. 08. 1988
Místo narození: Miami, Florida, USA
Znamení: Panna aktuální horoskop »
Výška: 155 cm

Životopis

Alexa Vega se narodila 27.srpna 1988 na farmě na Floridě, ale protože už brzy její rodiče odhalili její talent, přestěhovali se do Kalifornie, kde je více filmových příležitostí. A první rolička na sebe nenechala dlouho čekat. Zahrála si už jako čtyřletá v americkém seriálu "Evening Shade" a tím začala její kariéra.

Dostávala nabídky na menší role, například roli Giny ve filmu "Dennis - postrach ulice", roli Helen ve filmu "Twister" a další. Film který ji ale opravdu proslavil byl "Spy Kids", ve kterém hrála Carmen Cortezovou, dceru špiónských rodičů. Fim byl tak úspěšný, že si vyžádal další dvě pokračování- "Spy Kids: Ostrov ztracených snů" a "Spy Kids 3D: Game Over"- Při natáčení 2. dílu pak dostala svoji opravdou první pusu v životě! V létě 2004 zazářila v Americe v letním zaláskovaném filmu "Sleepover", kde si zahrála s Mikou Boorem a dalšími 2 herečkami teenagerky, které plánují parádní večírek.

V interwiew řekla, že tímto filmem končí svojí teenagerovskou kariéru a chce se soustředit na filmy pro dospělé. Roku 2006 natáčí filmy "States Evidence" a "Walkout" a v americe už běží její první TV film "Odd girls out".

Alexa Vega je starší sestrou hereček Makenzie Vegy (nar. 1994, SAW, Sin City, X-Men: Poslední vzdor) a Krizie Vegy (nar. 1990)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama