Život je jako bonboniéra - nikdy nevíš, co ochutnáš...

Leden 2009

Pohádka tak trochu jinak.

25. ledna 2009 v 13:15 | Michalinka |  Blbiny
Byla, žila malá žůžově růžová fena a ta HULILA MaRiHuJaNu. Jmenovala Asťulinka. Byla furt zhulená.... ☻ A jednoho dne se rozhodla, že si najde partnera...
Asťulinka se vydala na procházku (nezapomněla na jointa) po městečku, kde pobývala ve svém fialovo-zeleno-červeném domečku.
Jako se tak procházela, najednou si všimla jakéhosi žlutého psíčka. Psíček byl doobravdy černý, ale Asťulinka byla zhulená a proto ho viděla žlutě. Naspala si do pusy 5 balení zelených Orbitek a vyšla k psíčkovi. ,,Ahoj! Já jsem Asťulinka a nějak jsem se tu ztratila. Nevíš kudy se dostanu do Piti Carku?" zeptala se medovým hlasem Asťulinka. ,,Psíček jí odpověděl: ,,Hihihihi! Já jsem Pufíček a nevím co je to Pipi Cakrrrr, nebo co jsi to povvvídala!" Asťulince došlo, že je opitý namol. Proto ho vzala za packu a odtáhla ho do svého domečku. Cestou se ho vyptávala na věci jako: ,,Pufíčku a kde bydlíš?" nebo ,,Bydlíš vůbec někde?" a ,,Nechceš byydlet u mně?" Pufíček jí odpovídal jen něco jako hmmm aaa a neeee a jiné tomuto podobné zvuky. Když Asťulinka odtáhla Pufíčka k ní domů a Pufíčka odtáhla do postele pro hosty, uvědomila si, že to co dělá, to že kouří trávu, není nejlepší. Vzala telefon a zavolala na odvykací kliniku.

Pokračování někdy jindy.

Vymyšlené příběhy vymyšlených celebrit

5. ledna 2009 v 12:03 | Mišinka
Rozhodla jsem se, že začnu psát vymyšlené příběhy vymyšlených celebrit. Vaše vymyšlené příběhy (jestli nějaké vymyslíte) mi můžete odeslat na email kari007@seznam.cz nebo na misuja@seznam.cz nebo kari007@atlas.cz

Úmrtí Žanety a jiné

5. ledna 2009 v 12:00 | Míša |  Moje zvířectvo
Je to již déle (cca před 3 měsíci), ale Žaneta se někam zaběhla a už se nevrátila. Předpokládáme, že zemřela. Předtím se jí narodila dvě koťata. Jedno také zemřelo, druhé přežilo. Berta se o něj trochu starala, dávala mu pít mléko a když kotě přešlo na tuhou stravu, milá Berta se na něj vyprdla. Kotě žije, babička si ho pojmenovala Beruška, z čeho vyplývá, že je to kočička (holka). Babička se zařekla, že to kotě nikomu nedá! Na rozdání máme už jen cca 3 kočky.